Медицинский Центр
Мариуполь

Новий тест для чоловіків у МЦ "Код Здоров’я"

17.02.2022  Новий тест для чоловіків у МЦ "Код Здоров’я"
Андрофлор – абсолютно новий тест, який роблять у лабораторії Медичного Центру «Код Здоров’я», з метою оцінки мікрофлори урогенітального тракту чоловіків. 
В основі тесту покладена одна з найточніших та найсучасніших технологій – ПЛР у реальному часі, що дозволяє дати повну кількісну та якісну характеристику нормальної, умовно-патогенної та патогенної мікрофлори урогенітального тракту чоловіків.
Що особливо важливо, що Андрофлор достовірно визначає мікроорганізми, які важко чи неможливо виявити при бактеріологічних посівах.


Коли потрібний такий аналіз?

• При появі неприємних симптомів: свербіж, печіння, виділення зі статевих шляхів, відчуття дискомфорту, біль у ділянці статевих органів, порушення сечовипускання.
• Перед урологічним оперативним втручанням.
• Під час підготовки до ЕГО.
• При неефективному лікуванні урологічних захворювань.


При захворюваннях нижніх відділів урогенітального тракта рекомендовано взяття зіскрібка з уретри, головки статевого члена, крайньої плоті. 
Перша порція ранкової сечі може бути зібрана і спрямована на аналіз тільки при гострому запаленні, коли взяття зіскрібка неможливе через біль.

При захворюваннях верхніх відділів урогенітального тракта  можливе дослідження секрету простати, еякуляту (може бути зібраний самостійно шляхом ручної мастурбації у контейнер для сечі та доставлений до лабораторії протягом доби).


Як правильно підготуватись до здачі аналізу?

Наявність у статевих шляхах так званої транзиторної мікрофлори, отриманої від статевого партнера, може змінити мікробний пейзаж і вплинути на результати, тому необхідно дотримуватися статевої помірності або використання захищених статевих контактів протягом 3-х днів перед взяттям біоматеріалу.


Важливо! У тесті Андрофлор використовується 3 контрольні показники адекватності представленого на дослідження біоматеріалу, що гарантує достовірність результату.
Здати цей тест Ви можете у будь-яких пунктах забору Медичного Центру «Код Здоров’я».

Другие новости

Все события