Медицинский Центр
Мариуполь

А Ви вже знаєте свій рівень нейтралізуючих антитіл IgG до S-RBD вірусу SARS-CoV-2 в BAU/ml?

03.12.2021  А Ви вже знаєте свій рівень нейтралізуючих антитіл IgG до S-RBD вірусу SARS-CoV-2 в BAU/ml?
Медична лабораторія «Код Здоров′я» проводить кількісне визначення віруснейтралізуючих антитіл класу IgG до рецептор-зв’язувального домену (RBD) – S (spike) - білка вірусу SARS-CoV-2 хемілюмінесцентним методом в сироватці крові (обладнання: аналізатор Maglumi 2000 Plus, реагенти Snibe).
МЛ «Код Здоров′я» згідно з першим міжнародним стандартом ВООЗ (WHO standard 20/136 Unit Conversion) надає результати кількісного тесту на антитіла IgG до S-RBD вірусу SARS-CoV-2 в одиницях вимірювання стандарту ВООЗ:
- ВAU/ml – стандартизовані одиниці зв’язуючих антитіл, прийняті першим міжнародним стандартом ВООЗ.
Завдяки використанню одиниць вимірювання ВAU/ml стандарту ВООЗ можливо порівнювати результати аналізів, які були виконані різними аналітичними тест-системами.
Запровадження міжнародного стандарту вимірювання кількості антитіл класу IgG до SARS-CoV-2 – це важливий крок для введення міжнародних протоколів та показань до вакцинації та можливої ​​ревакцинації, у тому числі у перехворілих на COVID-19 та раніше вакцинованих.
Нейтралізуючі антитіла, це антитіла, які блокують взаємодію RBD-домену S-1 субодиниці «шипового» білку з ACE-2 (рецептором до SARS-CoV-2 на поверхні клітини) та перешкоджають проникненню вірусу в клітину і його подальшій реплікації.
Таким чином, рівень антитіл IgG до S-RBD короновірусу SARS-CoV-2 у сироватці крові людини корелює із захисною імунною відповіддю в осіб, які пройшли повну вакцинацію, або які одужали від інфекції COVID-19.
Також рівень нейтралізуючих антитіл IgG до S-RBD вірусу SARS-CoV-2 характеризує груповий імунітет на популяційному рівні.
Дане тестування доцільно проходити особам:

- які одужали або перебувають в стадії реконвалесценції (одужання) після захворювання на COVID-19;
- які пройшли повний курс вакцинації (через 2-3 тижні після введення другої дози вакцини) вакцинними препаратами, заснованими на різних технологіях:
векторна (AstraZeneca, «СпутникV»); м-РНК-ова (Pfizer/BioNTech, Moderna); інактивована цільновіріонна (CoronaVac);
- які планують проходити курс вакцинації від інфекції COVID-19.

Вартість дослідження: 500,0 грн.
Пройти обстеження можливо на всіх пунктах забору аналізів МЛ «Код Здоров′я»

Фото

А Ви вже знаєте свій рівень нейтралізуючих антитіл IgG до S-RBD вірусу SARS-CoV-2 в BAU/ml? в Мариуполе

Другие новости

Все события