Медицинский Центр
Мариуполь

День окуліста!

11.11.2021  День окуліста!

День окуліста — свято, коли ми вітаємо всіх офтальмологів в України та за її межами. Свято має статус Міжнародного і цього дня — 11 листопада, можна висловити слова вдячності та подяки своїм знайомим, колегам і родичам, які працюють в цій галузі.

 

Офтальмологія – область медицини, що вивчає анатомію та фізіологію органів зору, хвороби очей та розробляє методи лікування та профілактики.

 

У світі близько 180 мільйонів людей є інвалідами зору. До 25% із них – сліпі.

 

Статистика ВОЗ свідчить, що близько 80 % випадків сліпоти можна було уникнути, якби пацієнти вчасно отримали необхідну терапію.

 

Прогрес у медицині дозволяє часом не вдаватися до хірургічного втручання. Клінічні випробування спеціальних препаратів свідчать про можливість лікування хвороб очей без операції.

 

Регулярно відвідуйте офтальмолога з метою перевірки зору, це допоможе виявити на початковій стадії навіть найнезначніші зміни у бік погіршення з боку зору.

 

Адміністрація і весь колектив Медичного Центру «Код Здоров’я» вітає офтальмологів з їх професійним святом! Бажаємо Вам чіткості поставлених цілей, яскравості зображення навколишнього світу, спрямованості у розвитку та нових досягнень у кар'єрі!

Другие новости

Все события