Медицинский Центр
Мариуполь

Вітаємо з Міжнародним Днем Радіології!

08.11.2021  Вітаємо з Міжнародним Днем Радіології!

8 листопада (день коли Вільгельм Конрад Рентген виявив існування рентгенівських променів у 1895 році), було обрано спільною ініціативою Європейського товариства радіологів Міжнародним днем радіології.

Цей день за традицією вважається професійним святом для фахівців даної медичної галузі – радіодіагностів і радіотерапевтів різних напрямків. Міжнародний день радіології – це щорічний захід, метою якого є підвищення обізнаності про цінність, яку ця наука вносить у безпеку обслуговування пацієнтів, та покращення розуміння важливості ролі радіологів у континуумі охорони здоров’я.

 

Рентгенолог - відповідальна та дуже важлива лікарська професія, у якій високі технології тісно взаємопов'язані з кваліфікацією та досвідом. Адже від достовірної постановки діагнозу залежить ефективність будь-якого виду терапії, отже, здоров'я та життя пацієнта.

 

Адміністрація и весь колектив Медичного Центру «Код Здоров’я» вітає з Днем рентгенолога всіх рентгенологів м. Маріуполя, а особливо наших колег із відділення променевої діагностики Медичного Центру "Код Здоров'я"!

 

Від душі побажати легкої роботи та вдалих знімків, стабільної діяльності та особистих досягнень, міцного здоров'я та оптимізму душі, чудового настрою та безперечної удачі на життєвому шляху.

 

Другие новости

Все события