Медицинский Центр
Мариуполь

Сьогодні Всесвітній день щитоподібної залози!

25.05.2021  Сьогодні Всесвітній день щитоподібної залози!

В цей день в різних країнах світу проводяться заходи, мета яких - підвищити рівень інформованості населення про захворювання щитовидної залози, методи їх лікування та профілактики.


Щитоподібна залоза вважається одним з найважливіших органів ендокринної системи. Вона виробляє гормони, що регулюють обмін речовин в організмі, яківпливають на ріст і розвиток організму. Гормони щитоподібної залози сприяють врегулюванню споживання кисню тканинами організму, вони відповідають за нормальну роботу імунної системи: стимулюють її клітини, за допомогою яких організму доводиться боротися з інфекціями. Таким чином, щитоподібна залоза впливає на всі сторони життя людини, у тому числі навіть на його настрій та зовнішній вигляд.


Всесвітній день щитоподібної залози переслідує п'ять основних цілей:

1. Підвищення громадської проінформованості про проблеми, пов'язані з щитоподібною залозою.

2. Підвищення інформованості про поширеність захворювань щитоподібноїзалози і методах їх раннього виявлення (особливо у нашому регіоні).

3. Пропаганда програм профілактики і освітніх програм в області патології щитоподібної залози.

4. Роз’яснення сучасних методів лікування захворювань щитоподібної залози.

5. Підвищення доступності медичної допомоги в області захворювань щитоподібноїзалози.

 


Захворювання щитоподібної залози небезпечні тим, що порушення в її роботі часто маскуються під симптоми захворювання інших органів. Тому, нічого не підозрюючи, людина відправляється за допомогою не до ендокринолога, а до інших фахівців.


У Медичному Центрі «Код Здоров'я» працюють ендокринологи з багаторічним стажем роботи. Медичний Центр «Код Здоров'я» має у своєму розпорядженні сучасну лабораторію та обладнання за допомогою якогофахівці можуть встановити правильний діагноз.


Для зручності пацієнтів повідомляємо, що ендокринолог приймає в відділеннях МЦ «Код Здоров'я» за адресами:

  • - вул. Громової, 69;
  • - пр. Металургів, 94;
  • - пр. Металургів, 102;
  • - пр. Металургів, 164;
  • - пр. Перемоги, 38.

 

Якщо Ви тільки запідозрили у себе будь-які неполадки зі здоров'ям - не зволікайте, фахівці Медичного Центру «Код Здоров'я» завжди прийдуть до Вас на допомогу!

Другие новости

Все события