Медицинский Центр
Мариуполь

«Скринінг перед вакцинацією на СОVID-19»

04.05.2021  «Скринінг перед вакцинацією на СОVID-19»

МЦ «Код Здоров'я» пропонує комплекс досліджень, рекомендованих перед проведенням щеплення від  COVID-19.

Скринінг № 1 перед вакцинацією (Повний):  32 показника: загальний аналіз крові 23 показника; ШОЕ Вестергрен; антитіла IgG до S-RBD вірусу SARS-CoV-2; Фібриноген, АЧТВ, Протромбіновий Індекс; Тромбіновий час; С-реактивний білок; Д-димер; Феритин.

Вартість:  900 грн.                                              

Термін виконання 1 (один) день.

Скринінг №2 перед вакцинацією (Скорочений): 26 показників: загальний аналіз крові 23 показника; ШОЕ Вестергрен; антитіла IgG до S-RBD вірусу SARS-CoV-2;  Д-димер; С-реактивний білок.

Вартість: 700 грн.

Термін виконання 1 (один) день.

Діагностичний комплекс призначений для виявлення можливих порушень з боку організму, при яких вакцина повинна застосовуватися з обережністю, або які можуть бути протипоказанням до вакцинації від COVID-19.

!  Загальний аналіз крові – це оцінка якісного і кількісного складу крові.

У здорової людини кров за своїм складом відносно постійна, але реагує практично на будь-які патологічні зміни в організмі. Кров - це рідка тканина, що складається з плазми та формених елементів – клітин.  Всі клітини крові поділяють на три групи:

- еритроцити - червоні клітини крові, від їх розміру, кількості, форми, змісту в них гемоглобіну   безпосередньо залежить якість забезпечення всього організму киснем;

- тромбоцити - клітини крові, основна функція яких пов'язана з процесом згортання крові;

- лейкоцити - білі клітини крові, відповідальні за імунний захист організму.

Антитіла IgG до S-RBD вірусу SARS-CoV-2: нейтралізуючи антитіла, які перешкоджають проникненню вірусу в клітину і його подальшій реплікації.

Феритин в сироватці крові - також добре відомий маркер запалення. Якщо С-реактивний білок і ШОЕ в аналізі крові вище норми (саме це може спостерігатися при COVID-19), то феритин характеризує тяжкість запального процесу.

C-реактивний білок є класичним гострофазним білком.  C-реактивний білок є найбільш чутливим з протеїнівгострої фази і його концентрація швидко збільшується протягом запального процесу.

Д-димер - продукт деградації фібрину (що становить основу тромбу). Його концентрація прямо пропорційна активності фібринолізу та кількості лізіруемого фібрину, тому він дозволяє судити про наявність процесу тромбоутворення і активності фібринолізу.

Коагулограма (гемостазиограма)- комплексне гематологічне дослідження, спрямоване на оцінку стану системи гемостазу (згортання крові), або показників згортання крові.

Показаннями для проведення коагулограми є стан, який супроводжується підвищеною кровоточивістю або, навпаки, підвищеним тромбоутворенням

Фото

«Скринінг перед вакцинацією на СОVID-19» в Мариуполе

Другие новости

Все события