Медицинский Центр
Мариуполь

До уваги наших пацієнтів!

01.04.2021  До уваги наших пацієнтів!

Тест для виявлення антигенів ротавірусів (CITO TEST).


Ротавірусна інфекція - це інфекційне захворювання, яке викликається ротавирусом. Ротавірусна інфекція характеризується осінньо-зимовим підйомом захворюваності, хворіють частіше з листопада по квітень, тобто під час епідемії грипу або ГРВІ. 

Заразитися ротавірусною інфекцією можна тільки від людини: повітряно-крапельним шляхом при чханні і кашлі пацієнта, і елементарно-побутовим, контактним шляхом через предмети побуту, заражену їжу та воду. Інкубаційний період ротавірусної інфекції, тобто це період від контакту з вірусом до початку захворювання - від доби до п'яти діб. Починається захворювання з підвищення температури (буває дуже висока температура до 39 ° С), загального нездужання, слабкості, може бути нежить, біль у горлі. 


До цих симптомів приєднуються ще кишкові симптоми: болі в животі, нудота, блювота, діарея. Це і є особливістю ротавірусної інфекції. Оскільки перелічені вище симптоми ротавірусної інфекції схожі з симптомами при захворюванні на COVID-19, необхідно провести диференційну діагностику між цими захворюваннями. Профілактика ротавірусної інфекції - це просто дотримання санітарно-гігієнічних норм: миття рук, кип'ятіння води, миття предметів побуту, якщо в родині хтось захворів. І максимальна ізоляція хворої людини від інших членів сім'ї.


 Забір зразків.


Матеріалом для дослідження є фекалії людини з підозрою на ротавірусну інфекцію. Забір зразків проводити в аптечну ємність (кількість матеріалу 3-5 грамів), після чого матеріал бажано доставити в медичну лабораторію «Код Здоров′я» м.Маріуполь (всі пункти забору біоматеріалу). Допускається зберігання матеріалу в холодильнику протягом 1-2 діб при температурі +2°С - +8°С.


Фото

До уваги наших пацієнтів! в Мариуполе

Другие новости

Все события