Медицинский Центр
Мариуполь

Експрес Тест на визначення антигенакоронавірусу SARS-CoV-2 за 30 хвилин!

08.01.2021 

Враховуючи нові критерії і правила перетину кордону України, усі категорії громадян, які перетинають кордон з тимчасово окупованих територій, в сучасних умовах повинні піти на самоізоляцію, виключаючи ризики розповсюдження SARS-CoV-2. 

Дострокове припинення самоізоляції на основі Постанови від 05.01 2021 р. № 9 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236» можливо в разі отримання негативних результатів тестування на коронавірусну інфекцію не лише методом ПЛР, а й на основі експрес тестування на визначення антигена, проведеного саме після виїзду з тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей і Криму.

Медична лабораторія «Код Здоров'я» надає можливість пройти експрес-тест (швидкий тест за 30 хвилин) на визначення антигенакоронавірусу SARS-CoV-2  (чутливість тесту 99,6%, Виробник:  " АМЕДА ЛабордіагностікГмбХ"  INC.Австрія). 

Тест на антиген SARS-CoV-2  - це якісний і швидкий спосіб діагностики коронавирусной інфекції, який допомагає виявляти пацієнтів в  гострій стадії захворювання і приймати рішення про необхідність їх ізоляції і додаткового обстеження. 

Самоізоляція, обсервація особи припиняється одразу в разі одержання негативного результату тестування на SARS-CoV-2, а також анулюється контроль в електронному сервісі «Дій вдома». 

Зверніть увагу на те, що що на результатах проходження тестування нашої лабораторії обовязково повинен знаходиться QR-код, що підтверджує його справжність. 

Вартість проходження тесту складає 850 грн. Термін виконання 30 хвилин. 

Додаткова інформація  за телефоном 096-889-05-18Другие новости

Все события