Медицинский Центр
Мариуполь

Метод диференційної діагностики грипу, ГРВІ та Соvid-19.

22.12.2020  Метод диференційної діагностики грипу, ГРВІ та Соvid-19.
Клінічні прояви респіраторних інфекцій, викликаних різними вірусними патогенами , можуть бути дуже схожими, що ускладнює етіологічну діагностику. 

Віруси грипу, респіраторно-синцитіальний вірус (RSV) і аденовірус мають першорядне значення, оскільки викликані ними інфекції варіюються від легкого респіраторного захворювання до летальної пневмонії і викликають значну захворюваність і смертність у дітей, літних людей та людей з ослабленим імунітетом по всьому світі.

Грип А і В – два типи вірусів грипу, які викликають епідемічні захворювання людини. Неускладнене захворювання на грип характеризується появою симптомів : лихоманка, біль у м’язах, головний біль, нездужання, непродуктивний кашель, біль у горлі та риніт. Серед дітей також відзначається середній отит, нудота і блювота при захворюванні на грип.

RSV є частою причиною грипоподібних симптомів. Іноді він може викликати захворювання нижніх дихальних шляхів, які можуть виявитися серйозними, і в таких випадках його слід враховувати при диференціальній діагностиці.

Зазвичай аденовіруси призводять до респіраторних, шлунково-кишкових або очних інфекціям, проте аденовірус може викликати важке захворювання у пацієнтів з ослабленим імунітетом.

Щоб розрізнити інфекції викликані різними вірусними патогенами Медична лабораторія «Код Здоров`я» пропонує :

ПЛР Респіраторний скринінг (Influenza А+В+ RSV+Adenovirus Resp.+Сovid-19)
Матеріал дослідження - назофарінгіальний мазок
Ціна 1200 гр
Термін виконання 1 день!

Другие новости

Все события