Медицинский Центр
(0629) 53-47-47
(0629) 412-716; (097) 36-69-790
г. Мариуполь, пр. Металлургов, 102

Заява про наміри

13.02.2019  Заява про наміри

ТОВАРИСТВО 3 ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛБНІСТЮ «КОД ЗДОРОВ'Я», зареестроване за адресою: 87504, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Радіна (колишня вул. Бодрова). 2, заявляє про наміри реконструкції приміщення хірургічного корпусу в кабінет комп’ютерної томографії за адресою: 87547, Донецька обл., м. Маріуполь, Лівобережний р-н, вул. Пашковського, 4.

Характеристика діяльності — реконструкція примішення хірургічного корпусу в кабінет комп‘ютерної томографії, не належить до об’єктів підвищеної екологічної набезпеки, наявності транскордонного впливу не має.

Технічні і технологічні дані: пропускна спроможність — 5 діагностичних обстежень на добу, термін експлуатації — не встановлено. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності — покращення медичного обслуговування населення, організація нових робочих місць.

Потреба в ресурсах: земельних — загальна орендована площа — 55.08 м2 , додаткових сировинних i водних ресурсівне потребує, трудових — 4 особи, енергетичних — електроенергія від існуючих мереж. Транспортне забезпечення — автотранспорт. Екологічні та іншіобмеження: відсутні.

Еколого-інженерна підготовка та захист території: не потребує. Згідно проектної документації вплив об'єкта на клімат і мікроклімат, повітряне середовище, водне і геологічне середовище, грунт, рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти, навколишнє соціальне та техногенне середовище можна визначити як прийнятний. Відходи передбачається передавати на спеціалізовані підприємства згідно договорів.

Обсяг виконання ОВНС — у повному обсязі.

Об'єкт не належить до об’єктів підвищеної екологічної небезпеки, тому згідно п. 1.6 ДБН А.2.2-1-2003 “Склад і зміст матеріалів оцінки впливів па навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні будівництві підприємств, будинків і споруд” участь громадськості не потребується.

Другие новости

Все события